Můj nadřízený nechce pořídit nové firemní vlajky
Můj nadřízený nechce pořídit nové firemní vlajky
Můj šéf je takový poněkud zvláštní člověk. Před měsícem jsem zjistila, že firemní vlajky, které jsou umístěny před budovou naší společnosti jsou poškozené. Podepsalo se na nich asi nevlídné počasí. Musím však říct, že už byly i hodně staré a tak není divu, že vypadají, tak jak vypadají. Je mi za ně tak trochu i hanba a tak jsem svému nadřízenému na poradě navrhla, že by bylo vhodné tyto poškozené firemní vlajky vyhodit a pořídit jiné. Můj šéf je tak trochu držgrešle a nerad do něčeho investuje. Podle mě je to veliká chyba. Potřebujeme, abychom měli pěknou reklamu, která by přitáhla potencionální zákazníky.
Já trvám na tom, že nové firemní vlajky prostě potřebujeme
Nenechala jsem se odradit a pořád jsem zdůrazňovala, jak moc nové firemní vlajky potřebujeme. Trvalo mi to celkem dlouho, ale nakonec můj šéf s jejich koupí souhlasil. Vyhradil mi na jejich nákup určitý finanční obnos. Zbytek jsem měla ve své režii já. Měla jsem velkou radost z toho, že se mi do toho nikdo nepletl a já měla ve výběru volnou ruku. Rozhodla jsem se, že oslovím nějakou profesionální firmu, která by nám mohla dodat moderní firemní vlajky. Když už do nich investujeme, tak ať to stojí za to. Jsem zvědavá, jak se bude můj šéf tvářit na to, až zjistí, že jsem utratila všechny poskytnuté finance.
0 Comments