Všechny reklamní vlajky jsou zničené
Všechny reklamní vlajky jsou zničené
O víkendu se v našem městě konal nějaký hudební festival. V pondělí ráno jsem přišel do práce a zjistil jsem, že všechny reklamní vlajky jsou poničené. Nějací vandalové je zničili a já je neměl bohužel pojištěné. Ani nevíte jak velký jsem měl vztek. Štvalo mě to především proto, že jsme je měli teprve krátce a byly poměrně dost drahé. Vůbec nechápu, proč jsou lidé tak nepřející. Viníka už asi nenajdeme a tak se budeme muset smířit s tím, že pořídíme nové reklamní vlajky. Jsem z toho opravdu zničený. Tohle člověk prostě neovlivní. Lidé už jsou takoví a já jim opravdu nerozumím, Nechápu, proč ničí cizí majetek.
Kolega se o reklamní vlajky postará
Ještě jsem tuto nepříjemnou situaci řešil se svým kolegou. Ten mi slíbil, že se o nové reklamní vlajky postará. Já jsem nyní celkem dost pracovně vytížený. Mám soustu důležitých schůzek, které nemůžu odvolat. I kolega byl pěkně naštvaný, ale nedalo se nic dělat. Jsem moc rád, že to už nebudu muset řešit. Kolega kontaktuje prodejce u kterého jsem již jednou reklamní vlajky objednávali. Zakoupíme si úplně ty stejné, protože jsme s nimi byli velice spokojení. Měly dokonalý vzhled a navíc máme s touto firmou pouze pozitivní zkušenosti. Víme, že tato firma vyřídí naší objednávku za krátký čas.
0 Comments