K Vánocům si pořídím reklamní vlajky
Asi se to někomu může zdát divné, ale já bych si chtěl jako dárek k Vánocům pořídit reklamní vlajky. Před nějakou dobou jsem si založil svojí vlastní malou firmu a nyní se snažím o její propagaci. Konkurence je opravdu obrovská a tak jsem dlouho přemýšlel o tom, jak se zviditelnit. Existuje mnoho možností a já se poměrně dlouho rozhodoval, kterou si vyberu. Nakonec jsem si řekl, že asi nejefektivnější budou reklamní vlajky. Podle mě třeba takový inzerát není z dlouhodobého hlediska moc efektivní. Lidé si jej třeba přečtou, ale druhý den už si na něj ani nevzpomenou.
Proč se mi zdají reklamní vlajky efektivnější?
Já si myslím, že když vyberu nějaké frekventované místo, kde reklamní vlajky vyvěsím, tak si jich všimne větší počet lidí. Rád bych je umístil k nějaké frekventované komunikaci, kde projde či projede mnoho lidí. Někteří lidé tudy budou projíždět třeba každý den do práce a tak se jim má firma vryje do paměti. Podle mě jsou reklamní vlajky mnohem efektivnější. Inzerát v novinách má spíš krátkodobější charakter. Rád bych si tyto produkty nadělil pod vánoční stromeček. Já vím, že je to zvláštní dárek, ale já jej asi ocením ze všech nejvíce. Já mám moc rád praktické dárky. Nerad dostávám nějaké hlouposti.
0 Comments