Mé zkušenosti s komíny jsou nulové

Published by prvni-pozice.com on

V sobotu jsme se s několika kamarády v hospodě bavili o tom, jak se stavějí komíny. Už ani nevím, jak jsme k tomuto tématu došli. Nikdo z nás se tomuto oboru nevěnuje a tak nevím, proč jsme se o tom vůbec bavili. Několik kamarádů bylo strašně chytrých a mě to přišlo chvílemi až komické. Obzvláště jeden z těchto kamarádů dělal, jako kdyby komíny stavěl celý život. Já jsem se do této debaty raději moc nezapojoval, protože o stavbě těchto konstrukcí nemám ani páru. Spíš jsem jen poslouchal a celkem dobře jsem se u toho bavil.

 Která firma v našem městě komíny staví?

Pak se začalo řešit to, zda se v našem městě nachází nějaký odborník přes komíny. Došli jsme k tomu, že ano. Jedná se o společnost Komitech, která působí na trhu už poměrně dlouho. Ani jeden z nás nikdy tuto firmu ani nenavštívil a to proto, že všichni žijeme v bytech. Ani jeden z nás nemá rodinný dům. Právě proto mi přišla tato debata naprosto zbytečná. Pochopil bych, kdyby alespoň jeden z nás bydlel v rodinném domě a nějaký problém s komíny třeba řešil. To by mělo alespoň nějaký smysl. Takhle mi to přišlo jako ztráta času. Dopil jsem tedy pivo a raději jsem se vydal domů. Nebavilo mně poslouchat ty chytré řeči. Raději jsem šel domů spát.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Ostatní

0 Comments

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *