Můj vlastní autoservis Pelhřimov začal prosperovat
Je to už několik let, co jsem si otevřel autoservis Pelhřimov, do kterého jsem vkládal docela dost veliké naděje. Jenže začátky nebyly opravdu snadné, jak to už většinou bývá u všech začátků podnikání. Dokonce jsem první roky docela dost bojoval o přežití, což bylo něco, co jsem skutečně ani v nejmenším nechtěl. Nedalo se ale nic dělat a když už jsem se dal na tento boj, tak jsem to musel vydržet a proto jsem stále pracoval a snažil jsem se můj autoservis Pelhřimov nějak propagovat. Když jsem měl otevřeno již třetí rok, tak jsem pomalu začal pociťovat, že stále více lidí si ke mě našlo cestu a o zákazníky jsem tak složitě nemusel bojovat. Dokonce se stalo to, že se mi vracely ti, kteří u mě již byly a potřebovali něco jiného. Trvalo to ale ještě další tři roky, kdy jsem splatil všechny dluhy, které jsem si musel udělat proto, abych mohl autoservis Pelhřimov otevřít. Naštěstí nakonec jsem začal vydělávat a to tak, že docela dobře, ale stejně první roky byly velice náročné asi si jimi musí projít každý, kdo začíná podnikat. Nicméně můj autoservis Pelhřimov je velice dobrý a nový zákazníci neustále přicházejí.
0 Comments