Mojí představou je, že budu vyrábět nerezové gastronomické zařízení
Já, když jsem před několika dny přišel o zaměstnání, tak jsem měl dojem, že se mi zhroutil svět, protože jsem musel nějak uživit rodinu, ale také potřebuju splácet hypotéku, kterou mám na náš dům. Protože jsem ale nemohl dlouho truchlit nad ztrátou minulé práce, tak jsem opravdu rychle musel najít nějaké možnosti, jak bych si mohl vydělávat dál peníze a tak jsem se ihned dal do hledání nějakého dobrého a stabilního místa. Kamarád mi pověděl, že jedna společnost, která vyrábí nerezové gastronomické zařízení, hledá někoho, kdo by jezdil na montáže a kdo by ono zmiňované nerezové gastronomické zařízení vyráběl. Měl jsem velikou radost, když jsem se dozvěděl, že opravdu toto místo firma poptává a tak jsem tedy neváhal a hned jsem poslal životopis. Myslel jsem si, že bych mohl mít docela dost velikou šanci, protože s podobnou prací mám docela dost dobré zkušenosti. Měl jsem štěstí a byla mi nabídnuta opravdu dobrá pozice, kterou jsem bez váhání přijal a byl jsem za to velice šťastný, protože jsem věděl, že jsem tímto zaměstnáním opět zajistil své rodině klidné spaní. Navíc mě také vyrábět nerezové gastronomické zařízení velice baví a tak jsem si v podstatě polepšil.
0 Comments