Poničené reklamní vlajky nám nikdo neopraví

Published by prvni-pozice.com on

V práci řešíme jednu celkem nepříjemnou záležitost. Nějaký vandal nám poničil reklamní vlajky, které nebyly moc staré. Pořizovali jsem si je zhruba tak před půl rokem. Když se o tom náš šéf dozvěděl, tak jsem si myslela, že ho odvezou do blázince. Nadával a byl doslova nepříčetný. Já se mu vlastně ani nedivím. Tyto půl roku staré reklamní vlajky byly poměrně dost drahé a dalo nám celkem dost práce je sehnat. Pak si přijde nějaký vandal a vše zničí. Opravdu nechápu, proč to někdo udělal. Policie samozřejmě žádného pachatele nenašla. V okolí nejsou žádné kamery a ani nejsou žádní svědci. Je to opravdu velká smůla. Vzniklou škodu už nám nikdo nenahradí. V práci tedy vládne opravdu nepříjemná atmosféra. Poničené reklamní vlajky nám nikdo neopraví a tak budeme muset pořídit nové.

Kde jsme si reklamní vlajky objednali?

Opět jsem tedy kontaktovala společnost Prezenta u které jsme si již jednou reklamní vlajky objednali. Nyní je vše ve výrobě a já už se moc těším až to bude vyřízené. Náš šéf má pořád špatnou náladu a tak se do práce ani moc netěším. Mám mnohem raději přátelskou atmosféru. Bude asi ještě chvilku trvat, než se z toho šéf vzpamatuje. Objednala jsem stejné reklamní vlajky a doufám, že nám je zase nějaký vandal nezničí.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Ostatní

0 Comments

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *