Jak jsem si nakoupil první obrazy na plátně
Když jsem byl na dovolené v Americe, tak jsem navštívil jednu výstavu, která pojednávala o vlivech Evropy právě na Americký kontinent. Doufal jsem, že by se mi tato přednáška mohla opravdu líbit a bylo tomu přesně tak. Z této výstavy jsem byl doslova nadšený, protože jsem zde mohl vidět veliká umělecká díla a jedni z těch nejlepších byly obrazy na plátně. Nikdy mě nějaké obrazy nezajímaly, ale jak jsem viděl opravdové skvosty, tak jsem jim hned propadl. Nedalo se nic dělat a hned, jakmile jsem se z této dovolené vrátil domů, tak jsem se hned zúčastnil jedné dražby, kde jsem usiloval o to, abych si nakoupil obrazy na plátně do mého domu. Na této dražbě jsem mohl vidět mnoho děl, ale jen málo jich stálo opravdu za to. Nakonec jsem si domů odnesl jen dva obrazy na plátně, ale o to byly tyto předměty úžasnější a vzácnější. Já jsem opravdu tomuto sběratelskému koníčku hned propadl a jsem za to moc rád. Už se moc těším zas na to, až si domů přinesu zas nějaké nové obrazy na plátně a vytvořím si tak nějakou sbírku, která bude mít nějakou uměleckou hodnotu. Já tomu ale docela dost věřím, že se mi to povede a moje obrazy na plátně.
0 Comments