Miluji firemní akce
Já jsem opravdu velice společenský člověk a naprosto miluji firemní akce. Jsem vždycky nadšená, když dostanu na takovouto událost pozvání. Pokaždé si takovýto večírek užiji. Vždycky zde potkám spoustu zajímavých lidí a to mě na tom baví asi nejvíce. Tyto večírky obvykle pořádají společnosti se kterými moje firma dlouhodobě spolupracuje. Pokaždé obdržím pozvánku a to mě samozřejmě moc těší. Tyto firemní akce bývají poměrně velké a člověk se zde skvěle pobaví. Ještě se mi nestalo, že bych měla na takovýto večírek nějaké špatné vzpomínky.
Která firemní akce se mi líbila nejvíce?
Tak to je opravdu těžké říct. Asi nejvíce se mi líbila firemní akce, kterou pořádal jeden můj dodavatel. Vše se konalo v hotelu Artaban. Tento večírek byl opravdu povedený. Moc se mi líbil prostor, kde se vše odehrávalo. Tento hotel je úžasný a já jsem si jej zamilovala. Nikdy nezapomenu na to, jak skvělé pokrmy zde servírovali. Tato událost se vydařila a já na ní budu ještě dlouho vzpomínat. Také zde musím vyzdvihnout perfektní obsluhu, která se o nás báječně starala. Tato firemní akce byla asi ta nejlepší, jakou jsem kdy zažila. Doufám, že se do tohoto hotelu na takovýto večírek ještě někdy v budoucnu dostanu. Bylo by to opravdu moc fajn.
0 Comments