Budu potřebovat odsavač par?
Do svého nového bytu si nechávám vyrábět novou kuchyňskou linku přímo na míru. Truhlář se mě ptal, jestli budu mít u kuchyňské linky odsavač par. Nevěděl, jestli má s tímto spotřebičem počítat či nikoliv. Já vůbec netuším, jestli si budu něco takového pořizovat. V předchozím bytě jsem nic takového neměla a ani mi to nescházelo. Bydlela jsem v podnájmu, kde byla opravdu malinká kuchyňská linka. Odsavač par tam vůbec nebyl.
Rodiče tvrdí, abych si odsavač par pořídila
Samozřejmě jsem se ptala svých rodičů a ti mi řekli, abych si odsavač par pořídila. Oni jej doma mají a prý by bez něj určitě nevařili. Taťka mi řekl, abych si koupila klidně i nějaký obyčejný. Prý to bude na to mé vaření úplně bohatě stačit. Dokonce mi poslal i odkaz na jeden internetový obchod, který měl ve své nabídce poměrně slušný odsavač par. Nebyl vůbec drahý a tak jsem se rozhodla, že si jej tedy objednám. Ihned jsem to také nahlásila truhláři, který mi vyrábí kuchyňskou linku. Nakonec jsem celkem ráda, že jsem jej objednala. Kdybych to neudělala teď, tak už si jej asi nikdy nekoupím. Truhlář mi udělá nad odsavač par ještě takovou malou skříňku, kde bude nějaký odkládací prostor. Jsem velice zvědavá, jak bude nová kuchyňská linka vypadat.
0 Comments