Budu stavět komíny
Už dlouhou dobu jsem přemýšlet o tom, čím bych se chtěl v budoucnu živit. Mě by velice bavilo stavět komíny. Já vím, že někomu se to může zdát divné, ale toto povolání mi přijde jako velice zajímavé. Mám k němu i určitý vztah, protože toto povolání vykonával můj pradědeček a dědeček. Máme to tedy v rodině a já bych chtěl své předky následovat.
Nikdo další komíny už nestaví
Jelikož měl můj dědeček pouze dcerou, která je mojí maminkou, tak nikdo další komíny již nestaví. Tohle totiž není ženská práce. Věřím však tomu, že kdyby měl dědeček ještě syna, tak ten tuto činnost vykonávat bude. Můj děda je mým velkým vzorem. Už v dětství jsem s ním trávil hodně času. Každé prázdniny jsem za ním jezdíval. On mi vždycky vyprávěl o tom, jak staví komíny a mě to vždycky strašně moc zajímalo. Jednou bych chtěl být stejně tak úspěšný, jako on. Moje maminka je učitelka a nikdy nepomyslela na to, že by snad tyto konstrukce stavěla. Tohle totiž není ženská práce. Tohle povolání dělají jen muži. Upřímně si nedovedu svojí maminku představit v montérkách někde na stavbě. Je učitelka a tato práce jí moc baví. Můj otec komíny také nestaví. On je pro změnu zase automechanik. To je také taková zajímavá práce, ale nevím, jestli by mě úplně bavila.
0 Comments