Ztratili jsme snubní prsteny
Na dovolené se nám stala celkem velká nepříjemnost. Ztratili jsme s manželem snubní prsteny. Stalo se to, když jsme šli do bazénu. Zapomněli jsme si je sundat na pokoji a tak jsme si je uložili ke mně do kabelky ještě před vstupem do bazénu. Uložila jsem je do malé postranní kapsičky, která však byla děravá. To jsem zjistila až když jsem odsud chtěla snubní prsteny vyndat. Zjistila jsem, že tam nejsou a byla jsem z toho úplně vyřízená.
Naše snubní prsteny se našly
Prohledali jsme celé okolí a snubní prsteny jsme pochopitelně nenašli. Další den jsme bazén opět navštívili. Tentokrát jsme se chystali do vířivky a na masáž. Museli jsme se tedy nahlásit na recepci. Tam jsme zaplatili vstupné a paní u pokladny nám dala takové kartičky, které se používali po celém areálu. Během toho se nás ještě zeptala, jestli jsme čistě náhodou neztratili snubní prsteny. Prý je někdo našel včera u vchodu a jejich majitelé se prý ještě nenašli. S manželem jsme byli šťastní že se našli. Nečekala jsem, že by je někdo našel a vrátil. Opravdu mě to mile překvapilo. Ten kdo je našel a vrátil, tak tomu patří naše velké díky. Naše snubní prsteny máme zase u sebe a moc nás to těší. Je fajn, že ještě existují slušní a poctiví lidé.
0 Comments