Ve sterém domě není odsavač par
Koupili jsme si starší rodinný dům s tím, že si jej začneme postupně opravovat. Jediné, co je v tomto domě nové je kuchyňská linka. Celkem náš však zarazilo, že je v této lince starý odsavač par. Vůbec nechápu, když už někdo koupil a smontoval novou kuchyňskou linku, tak proč nekoupil tento spotřebič úplně nový. Je vidět, že je již hodně starý. Zkusili jsme jej zapnout a zjistili jsme, že vůbec nefunguje. Někdo ho tam dal asi jen proto, aby tam nevzniklo prázdné místo. Mi nyní musíme tento starý odsavač par odmontovat a koupit nějaký nový.
Jaký odsavač par potřebujeme?
Tak potřebujeme, aby se dal umístit přímo pod jednu ze skříněk u kuchyňské linky. Přítel má napsané přesně rozměry toho, jak by měl být nový odsavač par velký. Určitě se po nějakém mrkneme na internetu, protože nemáme čas běhat po obchodech. Každou volnou chvilku se snažíme dělat na baráčku. Oba dva nás to moc baví, ale nemáme tolik volného času. Musíme totiž chodit do práce, abychom vydělali nějaké peníze. Snad seženeme nějaký cenově dostupný odsavač par, který bude fungovat tak, jak potřebujeme. Nechceme za něco takového zbytečně utrácet. Potřebujeme nakoupit nějaký materiál na rekonstrukci domu a tak nemůžeme zbytečně rozhazovat peníze.
0 Comments