Ráda bych vyrazila s rodinou do muzea Swarovski
Celé léto jsme nikde nebyli, protože jsme měli spoustu pracovních povinností. Nyní už se to trochu uklidnilo a tak přemýšlím, kam bych se mohla s rodinou vydat. Nemáme moc volných dnů a tak se bude jednat o nějaký dvoudenní výlet. Napadlo mně muzeum Swarovski, protože tam ještě nikdo z nás nebyl. Myslím si, že na dvoudenní výlet je to perfektní varianta. Jeli bychom autem a někde i přespali.
Kde se muzeum Swarovski nachází?
Dívala jsem se na mapu a zjistila jsem, že muzeum Swarovski leží nedaleko Innsbrucku. Mohli bychom se tedy jeden den podívat do muzea a druhý den se vydat do centra Innsbrucku. Já jsem v této lokalitě ještě nikdy nebyla a tak by mě moc zajímalo, jak to tam vypadá. Podle obrázků na internetu se mi to moc líbí. Musím vše ještě probrat se zbytkem rodiny. Uvidím, co na muzeum Swarovski řeknou. Doufám, že budu s tímto výletem všichni souhlasit. Už se moc těším, protože to bude určitě perfektní výlet. Doufám, že bude nějaké solidní počasí. Neměli by být nějaká velká vedra, což je na cestování naprosto ideální. Příště Vám se určitě napíši, jak se nám tento společný rodinný výlet vydařil. Snad nás muzeum Swarovski nezklame a mi přijedeme nadšení.
0 Comments