Zapomenutá přilba na kolo
Na dovolené se věnujeme především cyklistice, která nás velice baví. Při poslední dovolené se mi stala taková menší nepříjemnost. Když jsme dojeli na místo a ubytovali se, tak jsem zjistil, že má přilba na kolo zůstala doma. Chtěl jsem si koupit nějakou jinou, ale byla zrovna neděle a všechny obchody byly zavřené. Bylo mi to velice líto, protože jsme do hotelu dorazili v brzkých ranních hodinách s tím, že se vydáme na nějaký cyklistický výlet. Já jsem musel zůstat v hotelu, protože jsem nechtěl nic riskovat. Ostatní se vydali na výlet sami. Moje přilba na kolo zůstala ležet doma na botníku, kde mi nebyla nic platná.
Nová přilba na kolo je koupená v obchodním domě
Náš hotel ležel na úplném konci světa. Jelikož má přilba na kolo zůstala doma, tak jsem se hned druhý den ráno vydal do nejbližšího města, kde se nacházel jakýsi obchodní dům. Tam jsem si koupil novou a měl jsem z toho obrovskou radost. Já tento bezpečnostní prvek považuji za velice důležitý a rozhodně bych na kolo bez něj nesednul. Pro mě je přilba na kolo prostě velice důležitá. Jsem si velice dobře vědom případných zranění a tak nehodlám nic riskovat. Navíc s námi jely i naše děti a já jim chci jít příkladem. V tomto směru jsem opravdu nekompromisní.
0 Comments