Komíny jsem začal opravovat se svým kamarádem
Já jsem nedávno dokončil střední školu a najednou jsem se ocitl v situaci, kterou jsem nikdy předtím nezažil a to, že jsem musel začít vydělávat peníze, protože moji rodiče mě již nadále odmítali živit. Já jsem tedy nastoupil do jedné místí továrny, kde jsem věděl, že neustále nabírají nové pracovníky, ale hned první den jsem poznal, že toto rozhodně nebude cesta pro mě. Začal jsem tedy hledat nějakou jinou práci a náhodou jsem potkal kamaráda ze střední školy, který právě řešil ten stejný problém, jako jsem řešil já. Kamarád během našeho rozhovoru mi představil svůj plán, že by si chtěl založit firmu a začal by opravovat a starat se lidem o komíny a do tohoto svého plánu právě hledá někoho, kdo by s ním ony komíny opravoval. Mě to přišel jako docela dobrý nápad, protože každý dům má komín a mnoho firem zabývajících se tímto oborem u nás v regionu není a tak jsem souhlasil a začali jsme se připravovat na firmu opravující lidem komíny. Až čas uvidí, zda toto mé rozhodnutí bylo správné a zda jsem s komíny neudělal nějakou výraznou chybu. Můj názor na to ale je, že by se mělo v životě vyzkoušet vše a když to nevyjde, tak to bude alespoň cenná zkušenost.
0 Comments