Z firemní akce jsem musela utéct
V sobotu jsem se musela zúčastnit jedné firemní akce a vůbec jsem z toho nebyla nadšená. Měla jsem totiž úplně jiné plány. Byla jsem pozvaná na jednu narozeninovou oslavu a tak se mi tím vše pěkně zkomplikovalo. Tohoto pracovního večírku jsem se musela zúčastnit a tak to bylo celkem dost náročné. Z firemní akce jsem nakonec utekla už kolem desáté hodiny večerní a tak to nakonec dopadlo celkem dobře. Měla jsme strach z toho, že narozeninovou oslavu už ani nestihnu.
Tato firemní akce byla dost nudná
Už na začátku firemní akce mi přišlo, že to bude jedna vleká nuda. Samozřejmě jsem měla pravdu. Tento večírek byl v takovém komornějším duchu. Přišlo mi, že se hosté ani moc nebavili. Popravdě ani nevím, čím to bylo. Já jsem se odsud nenápadně vypařil před desátou hodinou večerní. Ze záchodu jsme si zavolala taxíka a nechala jsem se odvézt rovnou na oslavu. Této firemní akce jsem se musela zúčastnit, protože jí pořádal jeden můj klient. Nemohla jsem pozvání odmítnout, protože bych ho urazila. Pozvánku jsem dostala na poslední chvíli a tak jsem z toho neměla radost. Naštěstí vše dopadlo dobře a já narozeninovou oslavu stihla. Tato oslava už nebyla v komorním duchu, jako předešlá firemní akce. Tady se zpívalo a také i tančilo.
0 Comments