Nemám s komíny žádné zkušenosti
Potřebuji postavit komíny a nevím jestli bych to sám zvládnul. Potřebuji je k udírně a nevím na jaké profesionály bych se měl obrátit. Můj bratr tvrdí, že bychom to měli zvládnout společně, ale já si tím nejsem vůbec jistý. Ani jeden z nás s tím totiž nemá žádné zkušenosti. Co si o tom myslíte vy? Zvládli bychom postavit komíny a nebo se máme obrátit na nějaké profesionály? Já bych byl raději pro druhou variantu.
Nemám s komíny žádné zkušenosti
Jelikož jsem nikdy v životě komíny nestavěl, tak ani pořádně nevím, jak na to. Bratr si pořád vede tu svou a já už ho ani moc neposlouchám. Je to jen jeho názor a mě tedy určitě nepřesvědčí. Vůbec nevím, co bych dělal, kdybych tyto konstrukce špatně postavil. Myslím si, že by mě to stálo akorát spoustu práce, času a peněz. Asi bude mnohem rozumnější, když se obrátím na někoho, kde se tímto oborem zabývá. Zkusím se po nějakých odbornících přes komíny podívat na internetu. Snad se mi podaří najít někoho spolehlivého a šikovného. Doufám také, že nebudu čekat příliš dlouho. Vůbec netuším, jak dlouhé jsou čekací lhůty. Snad se brzy dočkám, protože už se na novou udírnu moc těším. Nejprve si však musím nechat postavit komíny. Bez nich to prostě nepůjde.
0 Comments