Poničené reklamní vlajky nám nikdo neopraví
V práci řešíme jednu celkem nepříjemnou záležitost. Nějaký vandal nám poničil reklamní vlajky, které nebyly moc staré. Pořizovali jsem si je zhruba tak před půl rokem. Když se o tom náš šéf dozvěděl, tak jsem si myslela, že ho odvezou do blázince. Nadával a byl doslova nepříčetný. Já se mu Read more…